вівторок, 13 вересня 2011 р.

Флешмоб

Це знову я. Я все ще без фотоапарата. =(
була в Києві довше ніж хотілось. На щастя все зробила і навіть встигла попасти в магазин із тканинами. Прикупила чорний фетр, хочу пробувати шити тапочки для гостей. Трошки правда не розрахувала з довжиною і з одного куска виходить всього 2 пари тапочок. Але то таке. На наступний раз буду розумніша =)
Тут у Олі і Юлі я напросилась на флешмобик... Суть його в чому...розказати про себе і по-більше дізнатися про власниць рукодільних блогів задавши питання. Відповідь на питання має бути однозначною або - або
ось питання які задали мені  і мої відповіді.

1. Готувати їжу чи їсти? Я люблю ЇСТИ! рідко коли на мене находить кулінарне натхнення і мені подобається сам процес. Правда найбільше в самому приготуванні їжі мені подобається те, що Сашка мене інколи хвалить як я смачно приготувала. Правда таке буває рідко =)

2. Зима чи літо? Літо! однозначно літо, навіть не дивлячись на те, що зимою стільки свят і День Народження, і Миколайчик, і Новий Рік, і Різдво. Хоча зимою можна кататись на санках, ловити язиком сніжинки, дивитись як розмалював мороз вікна, малювати малюночки на снігу (всякі там квіточки чи ялинки ногою - я все ще цим займаюсь), дивитись як блистить сніг ввечері, сидіти в сильну заметіль дома на підвіконні, кидати сніжки Карменкі, а вона їх їстиме...  але я люблю Літо бо на те воно і Літо - полуничне, яблучне, малинове, вишневе, з морозивом і холодним лимонним соком, морем і піском, річкою і рибалкою, лісом і шашликами... Літо...
3. Фільм чи книга? більше люблю читати книжку, бо там більше простору для власної уяви. Фільм - це уже результат чиїхсь думок, поглядів, який часто дуже відрізняється від книги. Люблю перечитувати книги, по яким дивилась фільм і навпаки. Правда в зворотньому порядку, коли спочатку прочитала книгу, фільм рідше подобається.

4. Вечір чи ранок? Вечір. Я Сова і для мене ранок -  це взагалі найважча частина дня. Довго заставляю себе прокинутись, довго відхожу, по малу включаюсь в роботу. Ввечері навпаки, продуктивність набагато вища.

5. Відпочинок на пляжі чи у лісі? Напевно все ж таки на пляжі, хоча тут не можу вибрати точно. Люблю і в лісі погуляти і на пляжі позагоряти.
Раптом хтось захоче можу теж питаннячка задати - було б дуже цікаво прочитати відповіді.

3 коментарі:

 1. Леночка,ой как интересно,а мне можно?!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Лена, очень бы хотелось услышать Ваши ответы =)
  1. Море или горы
  2. Одиночество или веселая компания
  3. слушать или рассказывать
  4. полевые цветы или "магазинные"
  5. Романтическая комедия или остросюжетный боевик
  ну и еще одно если можно "бонусное" очень интересно узнать
  6. Шикарный ресторан или уютненько дома.

  ВідповістиВидалити