вівторок, 16 серпня 2011 р.

Ще трошки про нашу поїздку

ітак, сьогодні трошки розкажу веселих і не дуже детальок з нашої поїздки.
Перше, що ми побачили як приїхали в Східницю був туман! Більше за ним нічого не було видно! =) але потім на щастя туман розвіявся і дуже скоро пішов дощ. Ми, такі всі літні туристи, виїжджали коли у нас температура повітря була більше 30* (це я так градуси позначила О_о).Приїхали ми, такі красавчики, в шортах і футболках - Ну літо ж! а там градусів 20 і дощара не перестає 3 чи 4 дні. От тобі і на...  Але мама наша, світлий розум і геніальна голова, якраз надумала розпочати своє знайомство з інтернетом. Уже вміючи перевіряти погоду вона взяла і ще дома виписала всю погоду на той регіон і навіть значки по змальовувала - ну знаєте, як там малюють хмарка і дощ, або хмарка і сонечка трошки, або просто веселе сонечко. Так от, такий "рукодільний =)" прогноз і лежав у неї в сумочці. Вона як Володар КІЛЕЦЬ  ПРОГНОЗУ просвіщала нас.
Наш Гідрометцентр дістає із сумочки прогнозик. Ну хіба не Золотко!
 Перед виїздом я купила собі резинові чобітки, довго думала, варто чи ні, грошей жала, але таки купила. Яка ж я була щаслива, коли там такий дощара, а я в чобітках і море мені по коліна =) Там уже купили дощовички і ходили на прогулянки під дощем в гори.
ще розкажу про наші велосипедні поїздки.
 Вирішив наш Саша "тряхнуть стариной" і покататись на велосипедах (раніше він займався велоспортом - все по серйозному, тренування, змагання, заїзди...). Ну і ми з Вітьком, оптимісти-спортсмени і спортсВУМЕНИ теж погодились.
Перший раз поїхали ми в ТуСтань - старовинна фортеця ще часів князювання і Київської Русі.
Фото з Вікіпедії
 а ха ха золотко  а не Блогер! Як добре, що він періодично зберігає написане! А то у мене тут все пропало і я уже почала хандрити )
Так от вертаємось далі в старовинне Місто-Фортецю Тустань.
Гугл, який знає все і про всіх, про Тустань пише : Ту́стань - давньоруський наскельний оборонний комплекс, митниця та місто-фортеця.
від себе додам, що назва походить від діалектного вислову, який часто використовується і зараз на заході "ту стань" - тобто тут стань ( здесь остановись), зупинись і заплати мито - митниця ж...=)
До того як її зруйнували виглядала вона приблизно так :
Як добре, що гугл снабжає нас фотографіями. Автор невідомий
зараз же залишились тільки камені, які видно на попередньому фото.
Так от, поїхали ми в Тустань. Відстань 10 км. в одну сторону. Всі ж такі спортсмени, всі доїдуть. Я зразу казала, що я здохну і не доїду, але мені не вірили, мене не слухали.
наїлись ми і поїхали (які розумники, щоб більше везти було) по дорозі почався дощ, грязюка скрізь, а головне дороги не має! Тобто колись вона була, але так як там постійно курсують КРАЗи і ЗІЛи, то її уже не має! Місцевість горбиста, ще не Карпати, але на велосипеді без підготовки важко! Я до Тустані не доїхала всього 1,5 км. Саша поїхав вперед і доїхав туди. Трохи далі стояв вказівник Тустань - 1км.  ми з Вітьком його уже не побачили.
По дорозі в ТуСтань. На задньому плані видно Сашу, який туди доїхав і уже повертається. Далі ми з Вітьком їхати не змогли.

Всього по часу у нас це зайняло 2,5 години. Ніг я не відчувала, попа від постійної тряски по камінню оніміла, руки відпадали від того, що я з гори з силою зажимала гальма, щоб не перевернутись, під колеса попадали камінці (ні, то були каменюки) і його розвертало в різні сторони. Ми ледь доповзли додому.
 На наступний день боліло ВСЕ! навіть язик, бо я спускаючись із крутої гори орала як ненормальна, так мені було страшно =)
 Ще через день ми знову хотіли кататись, тим більше, що погода наладилась! Ми уже поїхали в іншу сторону. Там і дорога була краща і краєвиди гарніші. Коли попередній раз ми їхали лісом і крім нього нічого не було видно, то цей – біля річки Стрий. 
Вікторик на березі річки Стрий
 Виїхали на здоровенний міст – звідки він там тільки взявся і розглядались по сторонам ) 
Саме той міст, але не видно, який він великий і високий
 На цей раз ми забули і фотоапарат і камеру, тому вирішили їхати туди ж і третій раз, просто щоб ще раз подивитись і по фотографувати. Всі фото крім першої з нашої третьої поїздки. 

І коли потім ми таки попали в ту Тустань з екскурсією то екскурсовод говорив (він взагалі галімий був екскурсовод і майже нічого не говорив і тільки казав, що якщо ми хочемо ще щось почути, то треба платити за приватну екскурсію, яка коштує 2500-3000 грн. крезі тип! )Так от, екскурсовод говорив, що ми можемо ще раз сюди приїхати і уже самі, або прийти пішки, або приїхати на велосипеді. І тут у нас трьох почався істеричний сміх (руки-ноги-попи ще ж свіженькі, боляаать). Не дай Бог їхати туди ще раз на велосипеді!
Ще трохи про екскурсію в Тустань. 
Фото взяла із сайту tustan.com.ua. Десь не має частини наших фотографій? Жаль...
 Сама екскурсія повне "Г" Найгірше, що ми їздили з тим же тур-оператором і на Синевір, тому я можу із впевненістю сказати, якщо Ви будете в тих краях НІКОЛИ, НІ ЗА ЯКІ ГРОШІ не їдьте на екскурсії з тер-оператором "Перлина-Тур". Вони видавали такі ПЕРЛИ! По перше, ціна екскурсії це ще не все, ми ще скрізь мусили доплачувати самі і в сумі ми доплатили більше ніж сама вартість екскурсії. Потім правда вияснилось, що ті гроші, які з нас збирали за вхід в заповідну зону трохи не відповідають цінникам, всі поскандалили і гроші нам таки вернули, але переконували, що ми не праві і взагалі, що ми такі кончені гавнюки, відбираємо їхні гроші.  але нормально. Екскурсовод на Синевір був не дуже. Розказував нудно і не цікаво, допускав багато неточностей. Сам плутався у своїх історіях і плутав ліво і право. Ну все буває, я теж часто плутаю, але коли він постійно говорив "З права ви побачите ..." і поки ми всі уважно дивимося в право то успішно проїжджаємо те, що насправді було з ЛІВА! Ааааа і так всю дорогу!  Його улюблена фраза "все потопало в крові" це він так  додавав трагізму ситуації навіть там, де того не треба було. До кінця екскурсії його хотілось просто виключити, щоб він ну хоч трохи помовчав. Але, порівняно з екскурсоводом, що нам попався в Тустані ... перший був лапочкою! Він принаймні розказував. Другий же коли просто відкривав рот, то хотілось закрити вуха! Вітьок потім сміявся, що його на роботу брали приблизно так: Прийшли до Логопеда  і питали, хто у вас там самий безнадьожний і його і забирали. Він не говорив половину букв! Просто не можна було зрозуміти що він там говорить. І це ЕКСКУРСОВОД! Людина, яка собі на хліб заробляє ГОВОРІННЯМ!  Я все розумію, є люди, які не вимовляють певних букв, жаль, що так сталось, але як його, який не говорить майже половини нормально ВЗЯЛИ ЕКСКУРСОВОДОМ! і він ще хоче 2500-3000 грн. за приватну екскурсію. Оптиміст! 
але ми намагались не зациклюватись на поганому і бачили тільки хороше )  Тому обома поїздками я задоволена. 
Ще ми один раз були в бані. Я перший раз була в бані, тому для мене все було так цікаво... а для інших баня як баня...)  
хм, вибачте, фоток з бані не буде =) 
от так ми і з'їздили в Східницю - Бальнеологічний курорт.   

Там було гарно!

На фото видно яка велика черга страждущих прийшла за водою!

Дуже гарно!

5 коментарів:

 1. Рассказ прелесть! Честно говоря,зачиталась,так интересно!!! Фотки класс!!!

  ВідповістиВидалити
 2. ой, спасибо большое! а я очень переживала, что будет не интересно! А как с переводом? я ведь на украинском пишу, а вчера не получилось вычитать Googеl-перевод.
  Фото хорошие, но некоторые из них не наши (я подписала) так как при сбрасывании с фотика не смогли найти всех...
  Куда они ушли =), непонятно =(

  ВідповістиВидалити
 3. С переводом всё в порядке,мне он не нужен.Дело в том ,что когдато ,когда мне был годик,родители переехали в Днепропетровскую обл. г.Орджоникидзе жить,но потом вернулись обратно(мне было 9 лет)по рекомендации врачей(мне климат не подошёл,родилась-то я в Белоруссии),но до сих пор помню,разговаривать уже не могу,но читаю,а что забыла при чтении и вспоминаю.А рассказ действительно интересный!!!! Молодчина!!! Спасибо тебе!!! На вопрос твой уже ответила у себя,заходи!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Спасибо =) рада, что Вам понравилось. Вроде пыталась написать так, чтоб не скучно было читать. Спасибо за такие подробности про лак. наконец то возьму себя в руки и попробую тоже.

  ВідповістиВидалити
 5. Если что-то будет интересовать-спрашивай,постараюсь ответить!

  ВідповістиВидалити